Монiтор Philips 34" 34M2C3500L VA Black Curved 180Hz
Hit
В наявності
Код: 116037
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Безрамковий монітор так
Вага 7.33 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Вигнутий екран так
Габарити (ШхВхГ) 808х464х251 мм
Діагональ екрану 34"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Регулювання по висоті відсутнє
Співвідношення сторін 21:9
Споживана потужність (в роботі) 31 Вт
Тип матриці VA
Час реакції 0.5 мс
Частота оновлення 180 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.