Монiтор Philips 34" Evnia 34M2C6500/00 OLED Curved Black/Grey 175Hz
В наявності
Код: 116039
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
Кришталево чисте зображення на екрані
DisplayHDR TrueBlack 400 забезпечує дивовижну деталізацію тіней
Округлий дизайн монітора забезпечує реалістичність зображення
Технологія QD OLED забезпечує яскраві кольори та чітке зображення
Технологія Ultra Wide-Color забезпечує ширший колірний обхват і яскравіші зображення
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології Adaptive Sync
Безрамковий монітор так
Вага 7.72 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Вигнутий екран так
Габарити (ШхВхГ) 813х555х311 мм
Діагональ екрану 34"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір чорний з сірим
Концентратор USB 2хUSB3.0
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 21:9
Споживана потужність (в роботі) 99 Вт
Тип матриці OLED
Час реакції 0.03 мс
Частота оновлення 175 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.