Монiтор Philips 40" 40B1U5600/00 IPS Black
Hit
В наявності
Код: 116042
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
Під’єднання ноутбука за допомогою одного кабелю USB-C
Вбудований KVM-перемикач для легкого перемикання між джерелами
Світлодіодна технологія широкого кута огляду IPS для точності зображення і кольорів
Кришталево чітке зображення з UltraWide QHD 3440 x 1440 пікселів
DisplayHDR 400 для більш реалістичного яскравого зображення
Вбудовані стереодинаміки для мультимедіа
PowerSensor дозволяє заощадити до 75% витрат на електроенергію
Легкий доступ до аксесуара
Налаштування нахилу, обертання і висоти для ідеального положення перегляду
LightSensor для ідеальної яскравості при мінімальній потужності
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Безрамковий монітор так
Вага 13.94 кг
Вбудована аудіосистема є
Габарити (ШхВхГ) 944х628х280 мм
Діагональ екрану 39.5"
Додаткові роз'єми USB Type-C
Колір чорний
Концентратор USB 4хUSB3.0
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Потужність аудіосистеми 2х5 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 21:9
Споживана потужність (в роботі) 36 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 4 мс
Частота оновлення 120 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
IP камера TP-Link VIGI C440-W 4 mm
Sale
-17 %