Монiтор Philips 40" 40B1U5601H/00 IPS Black 100Hz
В наявності
Код: 116043
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 1
З’єднання RJ-45–USB-C забезпечує легке й безпечне підключення до мережі
Кришталево чітке зображення з UltraWide QHD 3440 x 1440 пікселів
High Dynamic Range (HDR) для зображень із реалістичнішими кольорами
Вихід DisplayPort для підключення додаткових дисплеїв
Вбудований KVM-перемикач для легкого перемикання між джерелами
Вебкамера з мікрофоном із системою шумопоглинання для співпраці
Цей монітор Philips постачається з вбудованою вебкамерою на 5 МП, мікрофоном із системою шумопоглинання та динаміками. Саме тому він ідеально підходить для роботи з дому та дистанційної співпраці. Його оснащено вдосконаленими сенсорами для розпізнавання обличчя Windows Hello™, що дозволяє зручно входити на пристрої з Windows менш ніж за 2 секунди. Фізичний вимикач камери пропонує додаткову приватність, коли камера не використовується. Мікрофон із системою шумопоглинання та два вбудовані динаміки на 5 Вт забезпечують чітке спілкування.
Легкий доступ до аксесуара
PowerSensor дозволяє заощадити до 80% коштів на електроенергію
Завдяки MultiView можна одночасно підключати і переглядати контент на двох пристроях
Світлодіодна технологія широкого кута огляду IPS для точності зображення і кольорів
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 1
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Безрамковий монітор так
Вага 14.12 кг
Вбудована аудіосистема є
Вбудована камера є
Габарити (ШхВхГ) 944х628х280 мм
Діагональ екрану 40"
Додаткові роз'єми 2хUSB Type-C, mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Концентратор USB 4хUSB3.2
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Потужність аудіосистеми 2х5 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 21:9
Тип матриці IPS
Час реакції 4 мс
Частота оновлення 100 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.