Монiтор Philips 49" 49M2C8900L/00 QD OLED White Curved 240Hz
В наявності
Код: 116046
Виробник: Philips
Характеристики
DisplayPort - 2
DVI - відсутній
HDMI - 2
Чотири потужні стереодинаміки по 7,5 Вт оснащені технологією DTS Sound. Вони відтворюють чистий та об’ємний звук - грайте в ігри, дивіться фільми, спілкуйтесь без підключення зовнішніх динаміків.
Підключення монітора Philips 49M2C8900L здійснюється за допомогою роз’ємів HDMI і DisplayPort. Використовуйте роз’єм USB Type-C для підключення монітора до ноутбука, так ви зможете переглядати високоякісне відео на великому дисплеї, заряджаючи при цьому під’єднаний пристрій з потужністю до 90 Вт. У вашому розпорядженні також буде чотири додаткових швидкісних порти USB Type-A.
DisplayPort 2
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Безрамковий монітор так
Вага 13.96 кг
Вбудована аудіосистема є
Вигнутий екран так
Габарити (ШхВхГ) 1195х544х359 мм
Діагональ екрану 49"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір білий
Концентратор USB 4хUSB3.2, 2хUSB Type-C
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Потужність аудіосистеми 4х7.5 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 32:9
Споживана потужність (в роботі) 163 Вт
Тип матриці QD-OLED
Час реакції 0.03 мс
Частота оновлення 240 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.