Монiтор Samsung 22" LS22D300G (LS22D300GAIXUA) IPS Black 100Hz
Sale
-6 %
Hit
В наявності
Код: 116057
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Особливості:
Оснащений портами VGA (D-Sub) та HDMI, що забезпечує сумісність із різними пристроями. Підтримка кріплення VESA (100х100 мм) дозволяє легко встановлювати екран на стіну. Компактні розміри та вага від 1.6 кг до 2.1 кг (з підставкою) роблять його зручним для переміщення та налаштування.
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-18 %