Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 (LS27FG502SIXUA) OLED Black 180Hz
Sale
-23 %
В наявності
Код: 116069
Виробник: Samsung
До кінця акції:
DVI - відсутній
HDMI - 1
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 1
Kensington Lock відсутній
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync, Nvidia G-Sync
Безрамковий монітор так
Вага 3.3 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Габарити (ШхВхГ) 609.9x463.8x234.5 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Контрастність 1000000:1
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Регулювання по висоті відсутнє
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 28 Вт
Тип матриці OLED
Час реакції 0.03 мс
Частота оновлення 180 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.