Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 S27CG550 Black (LS27CG550EIXUA) VA Black Curved 165Hz
Sale
-16 %
В наявності
Код: 116072
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 1
Ключові особливості:
FreeSync гарантує відсутність артефактів й розривів кадрів;
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 1
Kensington Lock є
VESA 75x75 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync
Безрамковий монітор так
Вага 4.5 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Вигнутий екран так
Габарити (ШхВхГ) 616.6х477.4х272.6 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Регулювання по висоті відсутнє
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 48 Вт
Тип матриці VA
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 165 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.