Монiтор Samsung 27" Odyssey G6 (LS27FG602SIXUA) OLED Silver 500Hz
Sale
-12 %
В наявності
Код: 116073
DVI - відсутній
HDMI - 2
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock відсутній
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync
Безрамковий монітор так
Вага 6.9 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Габарити (ШхВхГ) 611.7x554.2x263.5 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми 2хUSB3.2, mini-jack 3.5 мм
Колір сріблястий
Контрастність 1000000:1
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 41.4 Вт
Тип матриці OLED
Час реакції 0.03 мс
Частота оновлення 500 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.