Монiтор Samsung 27" Odyssey G6 (LS27FG606EIXUA) IPS Black 350Hz
Sale
-3 %
В наявності
Код: 116074
DVI - відсутній
HDMI - 1
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 1
Kensington Lock відсутній
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync
Безрамковий монітор так
Вага 6.4 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Габарити (ШхВхГ) 613x552x263.5 мм
Діагональ екрану 27"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Контрастність 1000:1
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 25.4 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 350 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-10 %