Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 (LS32FG502EIXUA) IPS Black 180Hz
Sale
-9 %
В наявності
Код: 116083
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 1
Монітор Samsung Odyssey G5 32" (LS32FG502EIXUA) - це плоска ігрова модель з IPS-панеллю і роздільною здатністю QHD (2560х1440). Діагональ екрана 32 дюйми, активна область становить 698,1х392,7 мм. Формат зображення стандартний - 16:9.
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 1
Kensington Lock відсутній
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync, Nvidia G-Sync
Безрамковий монітор так
Вага 4.9 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Габарити (ШхВхГ) 714.6x625.9x250.2 мм
Діагональ екрану 32"
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Контрастність 1000:1
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) є
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 26.4 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 180 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.