Монiтор Samsung 32" Odyssey G7 G70D (LS32DG700EZXUA) IPS Black 144Hz
В наявності
Код: 116085
Виробник: Samsung
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
Максимально реалістичні світи на вашому екрані
UHD-роздільна здатність та IPS-панель
Проявляються навіть приховані деталі зображення
Підтримка технології HDR400
Неперевершена частота оновлення екрана для 4К-геймінгу
Частота оновлення 144 Гц і час відгуку 1 мс
Максимально швидка реакція на ваші дії
Низький вхідний лаг
Плавність відображення динамічних сцен
Сумісність із технологією G-Sync
Побачити все, що раніше було недоступно
Режим Ultrawide Game View
Створено, щоб зробити ваш світ яскравішим
Технологія підсвічування CoreSync і підсвічування Core lighting
Миттєве автоматичне під’єднання миттєво
Автоматичне розпізнавання джерела сигналу (Auto Source Switch+)
Ваші ігри адаптовані під вас
Ергономічний дизайн
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock відсутній
Smart TV є
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi / Bluetooth є / є
Ігрові технології AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync
Безрамковий монітор так
Вага 8 кг
Вбудована аудіосистема є
Габарити (ШхВхГ) 714.2x583.2x263.5 мм
Геймерські так
Діагональ екрану 32"
Додаткові роз'єми 2хUSB2.0, RJ-45
Колір чорний
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) є
Потужність аудіосистеми 2х5 Вт
Регулювання по висоті є
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 78 Вт
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 144 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-9 %