Монiтор Samsung 37" Odyssey G7 (LS37FG756EIXUA) VA Black 165Hz Curved
В наявності
Код: 116094
Виробник: Samsung
Характеристики
DisplayPort - 1
DVI - відсутній
HDMI - 2
DisplayPort 1
DVI відсутній
HDMI 2
Kensington Lock відсутній
VESA 100х100 мм
VGA (D-Sub) відсутній
Ігрові технології AMD FreeSync Premium Pro
Безрамковий монітор так
Вага 11.2 кг
Вбудована аудіосистема відсутня
Вигнутий екран так
Габарити (ШхВхГ) 816x674.4x303.8 мм
Діагональ екрану 37"
Додаткові роз'єми 2хUSB3.2, mini-jack 3.5 мм
Колір чорний
Контрастність 3000:1
Поверхня екрану матова
Поворотний екран (Pivot) відсутній
Регулювання по висоті відсутнє
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність (в роботі) 39 Вт
Тип матриці VA
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 165 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-5 %