Ноутбук Acer Nitro V 16S ANV16S-61-R5C5 (NH.QXVEU.003) Black
В наявності
Код: 117326
HDMI - є
Це змінює правила гри
Максимальна продуктивність
Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ємність акумулятору 76 Вт-год
Виробник процесора AMD
Габарити (ШхГхВ) 357.7х264х19.95 мм
Діагональ екрану 16"
Кількість ядер процесора 10
Матеріал корпусу пластик
Модель відеокарти GeForce RTX5070
Модель процесора AMD Ryzen AI 9 365
Наявність підсвічування клавіатури з підсвічуванням
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Обсяг SSD 2 ТБ SSD
Покриття екрану матове
Роздільна здатність екрану 2560x1600
Сенсорний екран відсутній
Серія Nitro
Серія процесора AMD Ryzen 9
Частота оновлення екрану 180 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%