Опис Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-73-97CY (NH.QW0EU.002) Black
ПРОДУКТИВНІСТЬ НА РІВНІ НАСТІЛЬНОГО КОМП’ЮТЕРА, ДЕ Б ВИ НЕ БУЛИ
ГРАФІЧНІ ПРОЦЕСОРИ ДЛЯ НОУТБУКІВ GEFORCE RTX СЕРІЇ 50
ДИСПЛЕЙ, ЩО ПРОБУДЖУЄ ТЕМРЯВУ
AEROBLADE 3D 6-го ПОКОЛІННЯ
ТОЧНІСТЬ ЗА МЕЖАМИ МЕХАНІКИ
КОНТРОЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ PREDATORSENSE ТА EXPERIENCE ZONE
НЕОБМЕЖЕНІ ШВИДКІСТЬ І ПІДКЛЮЧЕННЯ
ПОРИНЬТЕ У СВІТЛО Й ПОТУЖНІСТЬ
ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА ДОПОМОГОЮ INTEL APPLICATION OPTIMIZATION
Bluetooth
Bluetooth 5.4
Display Port
відсутній
HDMI
є
LAN (RJ-45)
1000 Мбіт/с
Thunderbolt 4
відсутній
Thunderbolt 5
є
USB 2.0
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1)
1
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2)
2
USB 3.2 Gen 2x2
2 х USB Type-C
USB4
VGA (D-Sub)
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Ємність акумулятору
90 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця
відсутня
Вага
2,65 кг
Веб-камера
FullHD 1080p
Виробник відеокарти
nVidia
Виробник процесора
Intel
Габарити (ШхГхВ)
356.8х279.6х27.75 мм
Діагональ екрану
16"