Опис Ноутбук Acer Predator Helios 18 PH18-73-90GS (NH.QVZEU.004) Abyssal Black
Продуктивність на рівні настільного комп’ютера, де б ви не
Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTX серії 50
Побачте все в безкомпромісній деталізації
Найтонші у світі лопаті вентиляторів для максимальної продуктивності
Вентилятори 6-го покоління AeroBlade 3D з ультратонкими металевими лопатями завтовшки 0,05 мм максимізують повітряний потік без збільшення опору. Ця передова технологія піднімає ефективність охолодження на новий рівень, забезпечуючи прохолоду вашого Predator навіть під час високих навантажень.
100 гострих, як бритва, лопатей для інтенсивного потоку повітря
Адаптивні лопаті для точного охолодження
Зазубрені лопаті для оптимізації повітряного потоку
Прецизійна точка спрацювання
Відчуйте бездоганний контроль завдяки вдосконаленій точці спрацьовування MagKey 4.0, оптимізованій на рівні 0,7 мм для неперевершеної точності в іграх з високими ставками. Зменшений діапазон спрацьовування зводить до мінімуму випадкові натискання, забезпечуючи точність, коли вона має вирішальне значення.
Вісім клавіш для максимального контролю
Революційна конструкція механічного перемикача
Довговічність у поєднанні з інноваціями - створено для інтенсивних ігрових сесій
Контроль за допомогою PredatorSense та Experience Zone
Acer ProCam
Acer Purifiedview 2.0
Дворежимний дисплей
Необмежені швидкість і підключення
Пориньте у світло й потужність
Оптимізація за допомогою програми Intel Application Optimization
Bluetooth
Bluetooth 5.4
Display Port
відсутній
HDMI
є
LAN (RJ-45)
5000 Мбіт/с
Thunderbolt 4
відсутній
Thunderbolt 5
є
USB 2.0
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1)
1
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2)
2
USB 3.2 Gen 2x2
USB4
2
VGA (D-Sub)
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Ємність акумулятору
99.9 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця
відсутня
Вага
3,2 кг
Веб-камера
FullHD 1080p
Виробник відеокарти
nVidia
Виробник процесора
Intel
Габарити (ШхГхВ)
404х312х29.15 мм
Діагональ екрану
18"