Опис Ноутбук Acer Predator Helios 18 PH18-73-96KF (NH.QVWEU.001) Abyssal Black
Вентилятори 6-го покоління AeroBlade 3D з ультратонкими металевими лопатями завтовшки 0,05 мм максимізують повітряний потік без збільшення опору. Ця передова технологія піднімає ефективність охолодження на новий рівень, забезпечуючи прохолоду вашого Predator навіть під час високих навантажень.
Прецизійна точка спрацювання
Відчуйте бездоганний контроль завдяки вдосконаленій точці спрацьовування MagKey 4.0, оптимізованій на рівні 0,7 мм для неперевершеної точності в іграх з високими ставками. Зменшений діапазон спрацьовування зводить до мінімуму випадкові натискання, забезпечуючи точність, коли вона має вирішальне значення.
Ємність акумулятору
99 Вт-год
Вага
3,5 кг
Габарити (ШхГхВ)
401х307.9х29.55 мм
Діагональ екрану
18"