Опис Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-91ZD (NH.QVUEU.00J) Black
Продуктивність на рівні настільного комп’ютера, де б ви не були.
Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTX серії 50
Дисплей, що пробуджує темряву
Гарантована максимальна продуктивність
Контроль за допомогою Predatorsense та Experience Zone
Acer ProCam
Acer Purifiedview 2.0
Acer PurifiedVoice 2.0
Динамічне 4-зонне RGB-підсвічування
Оптимізація за допомогою програми Intel Application Optimization
Bluetooth
Bluetooth 5.4
Display Port
є (mini)
HDMI
є
LAN (RJ-45)
2500 Мбіт/с
Thunderbolt 4
відсутній
Thunderbolt 5
відсутній
USB 2.0
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1)
1
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2)
2 + 2 x USB Type-C
USB 3.2 Gen 2x2
USB4
VGA (D-Sub)
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ємність акумулятору
90 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця
відсутня
Вага
2,7 кг
Веб-камера
FullHD 1080p
Виробник відеокарти
nVidia
Виробник процесора
Intel
Габарити (ШхГхВ)
357.8х278.7х26.9 мм
Діагональ екрану
16"