Опис Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-97UZ (NH.QVUEU.00B) Black
Продуктивність на рівні настільного комп’ютера, де б ви не були.
Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTX серії 50
Дисплей, що пробуджує темряву
Гарантована максимальна продуктивність
Контроль за допомогою Predatorsense та Experience Zone
Acer ProCam
Acer Purifiedview 2.0
Acer PurifiedVoice 2.0
Динамічне 4-зонне RGB-підсвічування
Оптимізація за допомогою програми Intel Application Optimization
Display Port
є (mini)
LAN (RJ-45)
5000 Мбіт/с
Ємність акумулятору
90 Вт-год
Вага
2,7 кг
Габарити (ШхГхВ)
357.8х278.7х26.9 мм
Діагональ екрану
16"