Ноутбук Acer Swift X 14 SFX14-73G-76Z3 (NX.J82EU.005) Gray
В наявності
Код: 117357
Виробник: Acer
Характеристики
Bluetooth - Bluetooth 5.3
Display Port - відсутній
HDMI - є
32 ГБ оперативної пам’яті DDR5 гарантують стабільність роботи навіть у ресурсомістких застосунках, а швидкісний SSD на 1 ТБ надає простір і швидкість для зберігання файлів і проєктів. Дисплей 14,5" 2.8K OLED дарує користувачеві насичені кольори, глибокий чорний і деталізоване зображення — ідеально для дизайнерів, відеоредакторів чи просто поціновувачів якісної картинки.
Bluetooth Bluetooth 5.3
Display Port відсутній
HDMI є
LAN (RJ-45) відсутній
Thunderbolt 4 відсутній
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) відсутній
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) 2 + 2 x USB Type-C
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 відсутній
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ємність акумулятору 76 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця ідентифікація відбитка пальця
Вага 1,58 кг
Веб-камера FullHD 1080p
Виробник відеокарти nVidia
Виробник процесора Intel
Габарити (ШхГхВ) 322.4х227.4х17.96 мм
Діагональ екрану 14.5"
Кількість ядер процесора 16
Кардридер microSD
Колір сірий
Матеріал корпусу метал
Модель відеокарти GeForce RTX5060
Модель процесора Intel Core Ultra 7 255H
Наявність підсвічування клавіатури з підсвічуванням
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Обсяг SSD 1 ТБ SSD
Обсяг пам'яті відеокарти 8 ГБ
Операційна система Windows 11 Home
Оптичний привод без дисководу
Покриття екрану глянцеве
Роздільна здатність екрану 2880x1800
Сенсорний екран з сенсорним екраном
Серія Swift
Серія процесора Intel Core Ultra 7
Тип відеокарти дискретна
Тип екрану OLED
Тип оперативної пам'яті LPDDR5
У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) стілус
Частота оновлення екрану 120 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-35 %