Опис Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 16 G635LW-RW205W (90NR0LD1-M00980) Off Black
Заряджання через порт USB-C
Ємність акумулятору
90 Вт-год
Вага
2,85 кг
Габарити (ШхГхВ)
354х268х30.8 мм
Діагональ екрану
16"