Опис Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW082X (90NR0L81-M00350) Off Black
Дизайн і апгрейд
ROG Intelligent Cooling
Перемагай яскраво
Дисплей AniMe Vision
Заряджання через порт USB-C
Bluetooth
Bluetooth 5.4
Display Port
відсутній
HDMI
є
LAN (RJ-45)
2500 Мбіт/с
Thunderbolt 4
відсутній
Thunderbolt 5
є
USB 2.0
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1)
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2)
3
USB 3.2 Gen 2x2
USB4
2
VGA (D-Sub)
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Ємність акумулятору
90 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця
відсутня
Вага
2,85 кг
Веб-камера
FullHD 1080p
Виробник відеокарти
nVidia
Виробник процесора
Intel
Габарити (ШхГхВ)
354х268х30.8 мм
Діагональ екрану
16"