Опис Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW205W (90NR0L81-M00940) Off Black
Заряджання через порт USB-C
Ємність акумулятору
90 Вт-год
Вага
2,8 кг
Габарити (ШхГхВ)
354х268х30.8 мм
Діагональ екрану
16"