Опис Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA238X (90NR0LF1-M00BZ0) Off Black
Заряджання через порт USB-C
Ємність акумулятору
90 Вт-год
Вага
3,3 кг
Габарити (ШхГхВ)
399х298х32 мм
Діагональ екрану
18"