Ноутбук Asus V16 V3607VH-RP020 (90NB16L1-M001L0) Black
В наявності
Код: 117373
HDMI - є
Заряджання через порт USB-C
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) 2 + 1 x USB Type-C
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) відсутній
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 відсутній
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ємність акумулятору 63 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця відсутня
Вага 1,95 кг
Веб-камера FullHD 1080p
Виробник відеокарти nVidia
Виробник процесора Intel
Габарити (ШхГхВ) 357х250.7х22 мм
Діагональ екрану 16"
Кількість ядер процесора 8
Кардридер відсутній
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Модель відеокарти GeForce RTX5050
Модель процесора Intel Core 5 210H
Наявність підсвічування клавіатури з підсвічуванням
Обсяг SSD 512 ГБ SSD
Оптичний привод без дисководу
Покриття екрану матове
Роздільна здатність екрану 1920x1200
Сенсорний екран відсутній
Серія V
Серія процесора Intel Core 5
Тип відеокарти дискретна
Тип екрану IPS
Тип оперативної пам'яті DDR5
Частота оновлення екрану 144 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%