Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED UM3406KA-QD328 (90NB14U1-M00MK0) Jade Black
В наявності
Код: 117401
Виробник: ASUS
Характеристики
Bluetooth - Bluetooth 5.3
Display Port - відсутній
HDMI - є
OLED-дисплей
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Заряджання через порт USB-C
Bluetooth Bluetooth 5.3
Display Port відсутній
HDMI є
LAN (RJ-45) відсутній
Thunderbolt 4 відсутній
Thunderbolt 5 відсутній
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) 1
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) 2 x USB Type-C
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 1
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ємність акумулятору 75 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця відсутня
Вага 1,2 кг
Веб-камера FullHD 1080p
Виробник відеокарти AMD
Виробник процесора AMD
Габарити (ШхГхВ) 313.6х220.6х16.9 мм
Діагональ екрану 14"
Кількість ядер процесора 8
Кардридер microSD
Колір чорний
Матеріал корпусу метал
Модель відеокарти Radeon Graphics
Модель процесора AMD Ryzen AI 7 350
Наявність підсвічування клавіатури з підсвічуванням
Об'єм оперативної пам'яті 16 ГБ
Обсяг SSD 1 ТБ SSD
Операційна система DOS/Без ОС
Оптичний привод без дисководу
Покриття екрану глянцеве
Роздільна здатність екрану 1920x1200
Сенсорний екран відсутній
Серія ZenBook
Серія процесора AMD Ryzen 7
Тип відеокарти інтегрована
Тип екрану OLED
Тип оперативної пам'яті LPDDR5
У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) чохол
Частота оновлення екрану 60 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%