Ноутбук Dream Machines RT5080-16 (RT5080-16UA21) Black
В наявності
Код: 117485
Виробник: Dream Machines
Характеристики
Bluetooth - є
Display Port - є (mini)
HDMI - є
Dream Waterfall
Компактний, малий, портативний
Надійне магнітне кріплення
NVIDIA GeForce RTX5080 16GB
Чому для ігор важливий TGP?
Нехай потужність 175W завжди забезпечить вам максимально можливу продуктивність!
AMD Ryzen 9 9955HX
Екран, створений для геймерів
Надійність, перевірена роками
Прискорення даних
Чим більше портів, тим краще
Bluetooth є
Display Port є (mini)
HDMI є
LAN (RJ-45) 2500 Мбіт/с
Thunderbolt 4 відсутній
Thunderbolt 5 відсутній
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) 3
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) 2 x USB Type-C
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 відсутній
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ємність акумулятору 80 Вт-ч
Ідентифікація відбитка пальця відсутня
Вага 2,45 кг
Веб-камера FullHD 1080p
Виробник відеокарти nVidia
Виробник процесора AMD
Габарити (ШхГхВ) 356.7х245х25.6 мм
Діагональ екрану 16"
Кількість ядер процесора 16
Кардридер SD
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Модель відеокарти GeForce RTX5080
Наявність підсвічування клавіатури з підсвічуванням
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Обсяг SSD 1 ТБ SSD
Операційна система DOS/Без ОС
Оптичний привод без дисководу
Покриття екрану матове
Роздільна здатність екрану 2560x1600
Сенсорний екран відсутній
Серія G
Серія процесора AMD Ryzen 9
Тип відеокарти дискретна
Тип екрану WVA
Тип оперативної пам'яті DDR5
Частота оновлення екрану 300 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%