Ноутбук Dream Machines RX5070TI-16 (RX5070TI-16UA30) Black
В наявності
Код: 117490
Bluetooth - є
Display Port - є (mini)
HDMI - є
NVIDIA GeForce RTX5070Ti 12GB
Чому для ігор важливий TGP?
Нехай потужність 140W завжди забезпечить вам максимально можливу продуктивність!
Чим більше портів, тим краще
Dream Cooling – щоб було холодніше
Bluetooth є
Display Port є (mini)
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) 3
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) 2 x USB Type-C
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 відсутній
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ємність акумулятору 80 Вт-ч
Ідентифікація відбитка пальця відсутня
Вага 2,45 кг
Виробник процесора Intel
Габарити (ШхГхВ) 356.7х245х25.6 мм
Діагональ екрану 16"
Кількість ядер процесора 24
Кардридер SD
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Модель відеокарти GeForce RTX5070Ti
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Обсяг SSD 2 ТБ SSD
Обсяг пам'яті відеокарти 12 ГБ
Покриття екрану матове
Роздільна здатність екрану 2560x1600
Тип оперативної пам'яті DDR5
Частота оновлення екрану 300 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%