Ноутбук Dream Machines RX5080-18 (RX5080-18UA27) Black
В наявності
Код: 117494
Виробник: Dream Machines
Характеристики
Bluetooth - є
Display Port - відсутній
HDMI - є
Dream Waterfall
Компактний, малий, портативний
Надійне магнітне кріплення
NVIDIA GeForce RTX5080 16GB
Чому для ігор важливий TGP?
Нехай потужність 175W завжди забезпечить вам максимально можливу продуктивність!
Intel Core Ultra 9-275HX
Екран, створений для геймерів
Надійність, перевірена роками
Прискорення даних
Чим більше портів, тим краще
Bluetooth є
Display Port відсутній
HDMI є
LAN (RJ-45) 2500 Мбіт/с
Thunderbolt 4 є
Thunderbolt 5 відсутній
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) відсутній
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) 2
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 2
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be)
Ємність акумулятору 98 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця відсутня
Вага 3,9 кг
Веб-камера FullHD 1080p
Виробник відеокарти nVidia
Виробник процесора Intel
Габарити (ШхГхВ) 402х320х28 мм
Діагональ екрану 18"
Кількість ядер процесора 24
Кардридер microSD
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Модель відеокарти GeForce RTX5080
Наявність підсвічування клавіатури з підсвічуванням
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Обсяг SSD 2 ТБ SSD
Обсяг пам'яті відеокарти 16 ГБ
Операційна система DOS/Без ОС
Оптичний привод без дисководу
Покриття екрану матове
Роздільна здатність екрану 3840x2160
Сенсорний екран відсутній
Серія G
Серія процесора Intel Core Ultra 9
Тип відеокарти дискретна
Тип екрану WVA
Тип оперативної пам'яті DDR5
Частота оновлення екрану 200 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%