Ноутбук Dream Machines RX5080-18 (RX5080-18UA29) Black
В наявності
Код: 117495
Bluetooth - є
Display Port - відсутній
HDMI - є
Dream Waterfall
Компактний, малий, портативний
Надійне магнітне кріплення
NVIDIA GeForce RTX5080 16GB
Чому для ігор важливий TGP?
Нехай потужність 175W завжди забезпечить вам максимально можливу продуктивність!
Чим більше портів, тим краще
Bluetooth є
Display Port відсутній
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) відсутній
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) 2
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 2
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be)
Ємність акумулятору 98 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця відсутня
Вага 3,9 кг
Виробник процесора Intel
Габарити (ШхГхВ) 402х320х28 мм
Діагональ екрану 18"
Кількість ядер процесора 24
Кардридер microSD
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Модель відеокарти GeForce RTX5080
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Обсяг SSD 2 ТБ SSD
Покриття екрану матове
Роздільна здатність екрану 3840x2160
Тип оперативної пам'яті DDR5
Частота оновлення екрану 240 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%