Ноутбук Dream Machines RX5090-18 (RX5090-18UA29) Black
В наявності
Код: 117500
Bluetooth - є
Display Port - відсутній
HDMI - є
Чому для ігор важливий TGP?
Нехай потужність 175W завжди забезпечить вам максимально можливу продуктивність!
Прискорення даних
Чим більше портів, тим краще
Bluetooth є
Display Port відсутній
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) відсутній
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) 2
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 2
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be)
Ємність акумулятору 98 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця відсутня
Вага 3,9 кг
Виробник процесора Intel
Габарити (ШхГхВ) 402х320х28 мм
Діагональ екрану 18"
Кількість ядер процесора 24
Кардридер microSD
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Обсяг SSD 2 ТБ SSD
Покриття екрану матове
Роздільна здатність екрану 3840x2160
Тип відеокарти дискретна
Тип екрану WVA
Тип оперативної пам'яті DDR5
Частота оновлення екрану 200 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%