Персональний комп'ютер COBRA Advanced (I124.16.H1S2.INT.24400)
В наявності
Код: 119004
Виробник: Cobra
Характеристики
Audio - 2
D-Sub - 1
HDMI - 1
Топові процесори
Audio 2
D-Sub 1
HDMI 1
USB 2.0 4
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) 2
USB 3.x 2
Аудіо-порт 3
Багатоканальний звук 7.1
Блок живлення 400 Вт
Виробник графічного чіпа Intel
Виробник процесора Intel
Габарити 190 х 300 х 353 мм
Кількість встановлених планок ОЗП 2
Кількість ядер процесора 6
Колір Black
Мережевий адаптер (LAN) 1000 Мбіт/с
Модель відеокарти UHD Graphics 730
Модель процесора Intel Core i5-12400
Об'єм оперативної пам'яті 16 ГБ
Обсяг HDD HDD 1 ТБ
Обсяг SSD SSD 250 ГБ
Операційна система без ОС
Оптичний привід без дисководу
Охолодження процесора box охолодження
Призначення для розваг і навчання
Серія процесора Intel Core i5
Тип відеокарти інтегрована
Тип накопичувача SSD + HDD
Тип оперативної пам'яті DDR4
Чіпсет материнської плати Intel H610
Частота оперативної пам'яті 3200 МГц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%