Персональний комп`ютер COBRA Advanced (A76.32.S5.55.21000)
В наявності
Код: 120814
Виробник: Cobra
Характеристики
Audio - 2
Display Port - 3
HDMI - 1
Ультра графіка
Топові процесори
Audio 2
Display Port 3
HDMI 1
USB 2.0 4
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) 2
USB 3.x 1
Аудіо-порт 3
Багатоканальний звук 2.0
Блок живлення 600 Вт
Виробник графічного чіпа NVIDIA
Виробник процесора AMD
Габарити 480 х 368 х 210 мм
Кількість встановлених планок ОЗП 2
Кількість ядер процесора 6
Колір Black
Мережевий адаптер (LAN) 1000 Мбіт/с
Модель відеокарти GeForce RTX 5050
Модель процесора AMD Ryzen 5 7600
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Об'єм пам'яті відеокарти 8 ГБ
Обсяг SSD SSD 500 ГБ
Операційна система без ОС
Оптичний привід без дисководу
Охолодження процесора система повітряного охолодження
Призначення для розваг і навчання
Серія процесора AMD Ryzen 5
Тип відеокарти дискретна
Тип накопичувача SSD
Тип оперативної пам'яті DDR5
Чіпсет материнської плати AMD B650
Частота оперативної пам'яті 5200 МГц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%