Проєктор Asus ZenBeam L2 FHD (90LJ00I5-B01070)
Sale
-10 %
В наявності
Код: 124011
Виробник: ASUS
До кінця акції:
Характеристики
HDMI - є
USB - є
Wi-Fi - є
Кінотеатр – де хочеш!
Вибирайте розваги, які вам до душі
Ваш особистий помічник
Керуйте ZenBeam L2 за допомогою простих голосових команд для максимальної зручності.
Бездротова трансляція
Екран відповідно до потреб і розміру приміщення
Незамінний у дорозі
Справжні кольори
Автокорекція геометрії
Автофокусування
Автоматичне оминання перешкод
Атмосфера затишку з ASUS Light Wall
Інтерфейси
HDMI є
USB є
Wi-Fi є
Аудіороз'єм 3.5 мм є
Вага 1.57 кг
Вбудовані динаміки є
Входить до комплекту проєктор, пульт керування, документація
Габарити (ШхВхГ) 132х172х132 мм
Джерело живлення акумулятор
Джерело світла LED
Енергоспоживання 90 Вт
Кількість HDMI 1
Кількість USB 1
Кількість ламп 1
Колір чорний
Корекція спотворення є
Максимальна роздільна здатність 1920x1080
Операційна система Android
Підтримка HDR є
Потужність динаміків 10 Вт
Призначення для роботи та освіти
Пульт ДК є
Рівень шуму 30 дБ
Технологія матриці DLP
Яскравість 960 лм
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%