Телевізор Philips 43PUS7810/12
Телевізор Philips 43PUS7810/12
Телевізор Philips 43PUS7810/12
Телевізор Philips 43PUS7810/12
Телевізор Philips 43PUS7810/12
Телевізор Philips 43PUS7810/12
Телевізор Philips 43PUS7810/12
В наявності
Код: 126313
Виробник: Philips
Характеристики
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 100
Wi-Fi - є
4K QLED для яскравого перегляду й якості кольорів на основі квантових точок
Наблизьтеся до деталей із точністю до піксела
Колір і контрастність, що розкриваються завдяки HDR10+
Оточіть себе звуком Dolby Atmos та DTS:X
Titan OS. Зручна ОС.
Легке під’єднання до мереж «розумного» дому
Будь-який розмір для ваших потреб
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Можливість підключення для ігор
Європейський дизайн із турботою про екологію
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 100
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WAV, AAC, FLAC
Відео AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
Відстань між ніжками 758 мм
Вага без підставки 6.4 кг
Вага з підставкою 6.5 кг
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 43"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Колір чорний
Оперативна пам'ять 3 Гб
Операційна система Titan
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення Pixel Precise Ultra HD
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 958x564x87 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 958x582x232 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital
Технологія дисплея QLED
Фото JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевізор Philips 43PUS7810/12
Телевізор Philips 43PUS7810/12
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-0 %