Телевiзор Philips 48OLED770/12
Телевiзор Philips 48OLED770/12
Телевiзор Philips 48OLED770/12
Телевiзор Philips 48OLED770/12
Телевiзор Philips 48OLED770/12
В наявності
Код: 126316
Виробник: Philips
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 300 х 300
Пориньте у світ улюбленого контенту. Телевізор з Ambilight
Деталі та глибина. Реалістичне OLED-зображення
Що б ви не дивились, зображення надзвичайно реалістичне. Процесор P5 зі штучним інтелектом
Кінематографічний перегляд будь-якого контенту й ігор
Технологія об’ємного звуку з ефектом занурення
Комплексне ігрове рішення. Захоплююча гра для кожного геймера
Titan OS. Зручна ОС.
Під’єднання до мереж розумного дому, голосових помічників тощо
Продуманий дизайн. Відповідальне упакування
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 300 х 300
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WAV, AAC, FLAC
Відео AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
Відстань між ніжками 783 мм
Вага без підставки 12.9 кг
Вага з підставкою 13 кг
Версія Bluetooth 5.2
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 48"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Енергоспоживання 84 Вт
Колір чорний
Кут огляду 178° /178°
Операційна система Titan
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення P5 AI Perfect Picture Engine
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, CI+
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1068х618х58 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1068х638х210 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Технологія MEMC є
Технологія дисплея OLED
Фото JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Частота оновлення 120 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевiзор Philips 48OLED770/12
Телевiзор Philips 48OLED770/12
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-18 %