Телевізор Philips 50PUS7810/12
Телевізор Philips 50PUS7810/12
Телевізор Philips 50PUS7810/12
Телевізор Philips 50PUS7810/12
Телевізор Philips 50PUS7810/12
Телевізор Philips 50PUS7810/12
Телевізор Philips 50PUS7810/12
Телевізор Philips 50PUS7810/12
Телевізор Philips 50PUS7810/12
В наявності
Код: 126318
Wi-Fi - є
4K QLED для яскравого перегляду й якості кольорів на основі квантових точок
Наблизьтеся до деталей із точністю до піксела
Колір і контрастність, що розкриваються завдяки HDR10+
Оточіть себе звуком Dolby Atmos та DTS:X
Titan OS. Зручна ОС
Легке під’єднання до мереж «розумного» дому
Будь-який розмір для ваших потреб
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Можливість підключення для ігор
Європейський дизайн із турботою про екологію
Відстань між ніжками 811 мм
Вага без підставки 8.1 кг
Вага з підставкою 8.2 кг
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 50"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Енергоспоживання 58 Вт
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1111x649x88 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1111x670x262 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Технологія дисплея QLED
Частота оновлення 60 Гц
Яскравість 230 кд/м2
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%