Телевізор Philips 50PUS8510/12
Телевізор Philips 50PUS8510/12
Телевізор Philips 50PUS8510/12
Телевізор Philips 50PUS8510/12
Телевізор Philips 50PUS8510/12
Телевізор Philips 50PUS8510/12
Телевізор Philips 50PUS8510/12
Телевізор Philips 50PUS8510/12
В наявності
Код: 126320
Виробник: Philips
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 100
Є телевізор. А є телевізор з Ambilight
4K QLED для яскравого перегляду й якості кольорів на основі квантових точок
Наблизьтеся до деталей із точністю до піксела
Dolby Atmos створює звук, подібний до кінематографічного
DTS:X для абсолютного 3D-звуку
Тримайте контент ближче до себе з Titan OS
Легко під’єднуйтеся до мережі вашого розумного дому
Розміри на вибір
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Можливість підключення для ігор
Європейське дизайнерське мислення
Bluetooth є
Відстань між ніжками 810 мм
Вага без підставки 8.8 кг
Вага з підставкою 9.2 кг
Версія Bluetooth 5.2
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 50"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Енергоспоживання 78 Вт
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1111x644x88 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1111x713x280 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Технологія дисплея QLED
Частота оновлення 60 Гц
Яскравість 350 кд/м2
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%