Телевізор Philips 55PUS9010/12
Телевізор Philips 55PUS9010/12
Телевізор Philips 55PUS9010/12
Телевізор Philips 55PUS9010/12
Телевізор Philips 55PUS9010/12
Телевізор Philips 55PUS9010/12
В наявності
Код: 126329
Виробник: Philips
Характеристики
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 300
Wi-Fi - є
Єдиний телевізор із вбудованою підсвіткою позаду
Виражена чіткість і яскравість зображення з 4K QLED
Бачити – значить вірити з технологією зображення Philips P5
Кінематографічні враження від перегляду з Dolby
DTS:X для абсолютного 3D-звуку
Піднесіть свої ігри на новий рівень
Titan OS. Зручна ОС.
Легко під’єднуйтеся до мережі вашого розумного дому
Будь-який розмір для ваших потреб
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Європейське дизайнерське мислення
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 300
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WAV, AAC, FLAC
Відео AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
Відстань між ніжками 500 мм
Вага без підставки 15.1 кг
Вага з підставкою 17.6 кг
Версія Bluetooth 5.2
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 55"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 77 Вт
Колір чорний
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Titan
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 4 х 10 Вт
Процесор зображення P5 Perfect Picture Engine
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack, S/PDIF, CI, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1231х721х82 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1231х780х257 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital
Технологія MEMC є
Технологія дисплея QLED
Фото JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Частота оновлення 144 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевізор Philips 55PUS9010/12
Телевізор Philips 55PUS9010/12
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-7 %
Водонагрівач Quartz Levada 80 V