Телевізор Philips 65OLED770/12
Телевізор Philips 65OLED770/12
Телевізор Philips 65OLED770/12
Телевізор Philips 65OLED770/12
Телевізор Philips 65OLED770/12
Телевізор Philips 65OLED770/12
Телевізор Philips 65OLED770/12
В наявності
Код: 126331
Виробник: Philips
Характеристики
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 300 х 300
Wi-Fi - є
Пориньте у світ улюбленого контенту. Телевізор з Ambilight
Деталі та глибина. Реалістичне OLED-зображення
Що б ви не дивились, зображення надзвичайно реалістичне. Процесор P5 зі штучним інтелектом
Кінематографічний перегляд будь-якого контенту й ігор
Технологія об’ємного звуку з ефектом занурення
Комплексне ігрове рішення. Захоплююча гра для кожного геймера
Titan OS. Зручна ОС.
Під’єднання до мереж розумного дому, голосових помічників тощо
Продуманий дизайн. Відповідальне упакування
Smart TV зі Smart TV
VESA 300 х 300
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WAV, AAC, FLAC
Відео AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
Відстань між ніжками 793 мм
Вага без підставки 23.2 кг
Вага з підставкою 23.5 кг
Версія Bluetooth 5.2
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 65"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 102 Вт
Колір чорний
Оперативна пам'ять 3 Гб
Операційна система Titan
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення P5 AI Perfect Picture Engine
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack, S/PDIF, CI, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1449x832x58 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1449x852x248 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital
Технологія MEMC є
Технологія дисплея OLED
Фото JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Частота оновлення 120 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%