Телевізор Philips 65PUS8510/12
Телевізор Philips 65PUS8510/12
Телевізор Philips 65PUS8510/12
Телевізор Philips 65PUS8510/12
Телевізор Philips 65PUS8510/12
Телевізор Philips 65PUS8510/12
Телевізор Philips 65PUS8510/12
Телевізор Philips 65PUS8510/12
В наявності
Код: 126334
Виробник: Philips
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 400 х 300
Є телевізор. А є телевізор з Ambilight
4K QLED для яскравого перегляду й якості кольорів на основі квантових точок
Наблизьтеся до деталей із точністю до піксела
Dolby Atmos створює звук, подібний до кінематографічного
DTS:X для абсолютного 3D-звуку
Тримайте контент ближче до себе з Titan OS
Легко під’єднуйтеся до мережі вашого розумного дому
Розміри на вибір
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Можливість підключення для ігор
Європейське дизайнерське мислення
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 400 х 300
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WAV, AAC, FLAC
Відео AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
Відстань між ніжками 569 мм
Вага без підставки 14.9 кг
Вага з підставкою 15.4 кг
Версія Bluetooth 5.2
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 65"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Енергоспоживання 78 Вт
Колір чорний
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Titan
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення Pixel Precise Ultra HD
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, RF-in, Ethernet, mini Jack
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1446x838x91 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1446x900x322 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Технологія дисплея QLED
Тип матриці DLED
Фото JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Частота оновлення 60 Гц
Яскравість 350 кд/м2
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%