Телевізор Philips 75PUS8510/12
Телевізор Philips 75PUS8510/12
Телевізор Philips 75PUS8510/12
Телевізор Philips 75PUS8510/12
Телевізор Philips 75PUS8510/12
Телевізор Philips 75PUS8510/12
Телевізор Philips 75PUS8510/12
Телевізор Philips 75PUS8510/12
В наявності
Код: 126336
Виробник: Philips
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 400 х 300
Є телевізор. А є телевізор з Ambilight
4K QLED для яскравого перегляду й якості кольорів на основі квантових точок
Бачити – значить вірити з технологією зображення Philips P5
Dolby Atmos створює звук, подібний до кінематографічного
DTS:X для абсолютного 3D-звуку
Тримайте контент ближче до себе з Titan OS
Легко під’єднуйтеся до мережі вашого розумного дому
Розміри на вибір
Європейське дизайнерське мислення
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Можливість підключення для ігор
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 400 х 300
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WAV, AAC, FLAC
Відео AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
Відстань між ніжками 1490 мм
Вага без підставки 21.7 кг
Вага з підставкою 22.3 кг
Версія Bluetooth 5.2
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 75"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Енергоспоживання 78 Вт
Колір чорний
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Titan
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення P5 Perfect Picture Engine
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, RF-in, Ethernet, mini Jack
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1669x968x93 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1669x1030x353 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Технологія дисплея QLED
Тип матриці DLED
Фото JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевізор Philips 75PUS8510/12
Телевізор Philips 75PUS8510/12
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-7 %
Водонагрівач Quartz Levada 80 V