Телевізор Samsung QE43LS03FAUXUA
Sale
-14 %
В наявності
Код: 126343
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Сучасний дизайн рами
Тонкий дизайн / тонке настінне кріплення
Настроювана рамка
Режим мистецтва
Потоки Art Store
Датчик руху / датчик яскравості
Матове полотно
Моє фото
Майстерна якість зображення з QLED
Матовий дисплей
Pantone Validated - ArtfulColor
Quantum HDR
Пульт дистанційного керування SolarCell
Samsung Vision AI
Процесор NQ4 AI Gen2
Генеративні шпалери
Активний підсилювач голосу Pro
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Вага без підставки 8.6 кг
Вага з підставкою 8.9 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 43"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 52 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту TM2361E
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Підтримка NTFS є
Покриття екрана матове
Потужність звуку 20 Вт
Роз'єми 4хHDMI, 3хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 969.5x557.8x24.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 969.5x591.9x196.8 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Q-Symphony
Технологія дисплея QLED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 50 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-29 %