Телевізор Samsung QE43Q7FAAUXUA
Sale
-10 %
В наявності
Код: 126345
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Насолоджуйтеся безмежними розвагами з Samsung Vision AI
Дізнайтеся більше на своєму екрані — натисніть на Пошук
Наш інтелектуальний голосовий помічник Bixby
Адаптивний звук. Насолоджуйтеся звуком, який може адаптуватися до вашого контенту
Генеративні фонові зображення. Створюйте власні шпалери зі штучним інтелектом на телевізорі
AI-процесор Quantum 4K. Відчуйте потужність AI у форматі 4K
AI-процесор Samsung гарантує, що кожен перегляд і звук на вашому 4K-телевізорі буде оптимізовано.
Мільярд рівнів кольору. 100% об’ємності кольору з Quantum Dot
Color Booster Pro. Покращує передачу кольору за допомогою штучного інтелекту
Quantum HDR. Ширший діапазон контрастності для кінематографічних вражень
Відчуйте повний спектр справжніх кольорів. Відтворення кольорів, сертифіковане за стандартом Pantone
Апскейл 4K. Ваш улюблений контент у 4K
Ігровий хаб. Ваш ігровий центр
Прискорювач руху. Покращена різкість зображення з плавними зображеннями
Ігрова панель. Покращуйте свій ігровий досвід
Philips Hue Sync. Синхронізоване освітлення для вашого телевізора та ігор
Q-Symphony. Телевізор і саундбар у вражаючій гармоніі
Віртуальний звук, який може слідувати за різними рухами
One UI Tizen. Персоналізуйте свій телевізійний досвід
Насолоджуйтесь новими телевізійними враженнями до 7 років — безкоштовно
Безмежні розваги. Доступ до понад 900 каналів безкоштовно
Samsung Knox Security. Ваша конфіденційність під захистом
Мистецький магазин. Відкрийте для себе всесвітньо відомі галереї на своєму телевізорі
Samsung TV Plus. Ваш універсальний магазин для розваг — на 100% безкоштовно
Керуйте повсякденними справами легко та чітко із Samsung Daily+
SmartThings. Підключайте смарт-пристрої до телевізора бездротовим способом
Керування жестами. Легко керуйте телевізором зі свого зап’ястя
Енергетичний режим ШІ. Споживайте лише стільки енергії, скільки потрібно завдяки ШІ
Quick Remote. Перетворіть свій смартфон на пульт дистанційного керування в найкоротші терміни
Караоке. Перетворіть свій будинок на караоке-сцену
Витончений вигляд. Стильний дизайн для вашої кімнати
Налаштовувана підставка. Налаштуйте телевізор більш гнучко
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Аудіо AAC, AIFF, ALAC, APE, FLAC, M4A, MIDI, MP3, OGG, WAV, WMA
Вага без підставки 7.1 кг
Вага з підставкою 7.4 кг
Версія Bluetooth 5.3
Діагональ екрану 43"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 59 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт, підставка, документація
Модель пульту TM2360E
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 20 Вт
Процесор зображення Q4 AI Processor
Роз'єми 3хHDMI, USB, CI, LAN
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 967.5x561.4x59.7 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 967.5x609.7x191 мм
Технології звуку OTS Lite, Q-Symphony
Технологія дисплея QLED
Фото BMP, GIF, JPEG, MPO, PNG
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 50 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-19 %