Телевізор Samsung QE43QN90FAUXUA
В наявності
Код: 126348
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Найсучасніший процесор 4К зі штучним інтелектом
Екран без відблисків Glare Free
Neo Quantum HDR+
Покращена плавність рухів в іграх із Motion Xcelerator 165 Гц
Dolby Atmos
One UI на базі Tizen
Підключайте пристрої розумного дому та керуйте ними з вашого телевізора
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Вага без підставки 9.4 кг
Вага з підставкою 13.4 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 43"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 53 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту TM2360E
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Підтримка NTFS є
Покриття екрана матове
Потужність звуку 20 Вт
Процесор зображення NQ4 AI Gen3
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 960.8х558.9х26.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 960.8х619.9х220 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Q-Symphony
Технологія дисплея Neo QLED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 120 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%