Телевізор Samsung QE65S90FAUXUA
Sale
-13 %
В наявності
Код: 126375
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 300 х 200
Найсучасніший процесор 4К зі штучним інтелектом
4K AI Upscaling Pro
OLED HDR+
Dolby Atmos
LaserSlim Design
Motion Xcelerator 144 Гц
Підключайте пристрої розумного дому та керуйте ними з вашого телевізора
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 300 х 200
Wi-Fi є
Вага без підставки 21.2 кг
Вага з підставкою 22.5 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 65"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 89 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту TM2360E
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Підтримка NTFS є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 60 Вт
Процесор зображення NQ4 AI Gen3
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1444.3х831.7х39.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1444.3х896.7х265.2 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS
Технологія дисплея OLED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 100 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-6 %