Телевiзор Samsung QE75Q8FAAUXUA
Sale
-25 %
В наявності
Код: 126377
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 400 х 400
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 400 х 400
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WMA, WAV
Вага без підставки 29.1 кг
Вага з підставкою 29.6 кг
Версія Bluetooth 5.3
Діагональ екрану 75"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 91 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація
Контрастність Mega Contrast
Кут огляду 178° /178°
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 20 Вт
Процесор зображення Q4 AI Processor
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, CI, LAN, mini Jack
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1676.7x960.3x26.6 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1676.7x1017.5х327.7 мм
Технології звуку OTS Lite, Q-Symphony
Технологія дисплея QLED
Фото JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 50 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Sale
-6 %