Телевізор Samsung QE77S85FAEXUA
Sale
-8 %
В наявності
Код: 126378
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 400 х 300
Завдяки бездротовим комунікаціям, таким як Bluetooth 5.3, Wi-Fi та AirPlay, телевізор Samsung забезпечує зручне підключення до різноманітних пристроїв та мереж. Вбудовані тюнери підтримують формати DVB-T2, DVB-S2, DVB-C та аналоговий сигнал, що дозволяє дивитися телепередачі у високій якості. Звукова система конфігурації 2.0 з сумарною потужністю динаміків 20 Вт забезпечує насичений звук, доповнений технологіями Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite та Adaptive Sound Pro.
Покращена плавність рухів в іграх із Motion Xcelerator 120 Гц
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 400 х 300
Wi-Fi є
Відстань між ніжками 354-1152 мм
Вага без підставки 28.1 кг
Вага з підставкою 28.8 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 77"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 122 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Модель пульту TM2360E
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Підтримка NTFS є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 20 Вт
Процесор зображення NQ4 AI Gen2
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1721.4х991.4х33.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1721.4х1060х330.2 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Q-Symphony
Технологія дисплея OLED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 100 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Sale
-0 %