Телевізор Samsung QE85Q6FAAUXUA
Sale
-10 %
В наявності
Код: 126381
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 400 х 300
Мільярд відтінків кольорів
Насолоджуйтесь повною гамою автентичних кольорів
Звук, оптимізований для вашого контенту
Налаштуйте екран під свої потреби
Підтримка Smart Things
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 400 х 300
Wi-Fi є
Вага без підставки 28.7 кг
Вага з підставкою 29.2 кг
Версія Bluetooth 5.3
Діагональ екрану 85"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 177 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт, підставка, документація
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 20 Вт
Процесор зображення Q4 Lite AI Processor
Роз'єми 3хHDMI, USB, CI, LAN
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1889.9x1083.5x77 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1889.9x1132.8x326 мм
Технології звуку OTS Lite, Q-Symphony
Технологія дисплея QLED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 50 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-27 %
Гарнiтура Hator Hyperpunk 3 Wireless Black (ESH15)
-29 %