Телевізор Samsung QE85QN80FAUXUA
Sale
-5 %
В наявності
Код: 126384
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 600 х 400
Розумніший голосовий помічник
Інтелектуальна оптимізація зображення та звуку
Оптимізований та ремастований звук
Створюйте власні шпалери
Підтримуйте зв’язок із домашніми тваринами
Процесор
4K AI upscaling
Технологія Quantum Matrix Core
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 600 х 400
Wi-Fi є
Вага без підставки 40.4 кг
Вага з підставкою 42.2 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 85"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 147 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Кут огляду 178° /178°
Операційна система Tizen
Підтримка HDR є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 30 Вт
Процесор зображення NQ4 AI Gen2
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1892.8x1082.8x48.2 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1892.8х1137.7х366.5 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Q-Symphony
Технологія дисплея Neo QLED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 50 Гц
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%